Hakkımızda - Nevale Çiğ Köfte

Nevale çiğ köfte olarak 2012 yılından bu yana tarihi çiğköfte lezzetini damaklarla buluşturuyoruz. 500m2 üretim tesisimiz ile %100 doğal bu mükemmel tadı Türkiye'nin dört bir yanına sunmak için çalışıyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ve sertifikalarımız ile yaptığımız işi önemsiyor ve en sağlıklı yollardan üretim sağlıyoruz. Nevale Çiğköfte ekibi hassas bir çalışma prensibini benimseyerek ürünlerin satın alınmasından depolanmasına, üretimden şubeye, tezgahtan müşteriye ulaşana kadar tüm zinciri takip eder. Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchiseeları ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerimiz büyük oranda franchisee olarak yönetilmektedir.


Hedefimiz
Nevale Çiğ Köfte olarak kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden en iyi ve en kaliteli çiğ köfteyi günlük ve hijyenik olarak siz değerli çiğ köfte severlerle buluşturmaktır.


Kalite Politikamız
Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken daima yüksek kalite ve hijyen çerçevesi içerisinde üretim ve sunum yapmak, tüm tedarikcilerimiz ve tüm çalışanlarımızla mükemmeli yakalamak için azimle çalışmaktır.